Amazon Prime Day’e Son Saatler!

İçindekiler

Türkiye’de de oldukça fazla müşterisi olan E-Ticaret sitesi Amazon‘un her sene olduğu gibi bu sene de Amazon Prime üyelerine yönelik indirim günleri geldi çattı!

Amazon’un indirim günleri Amazon Prime Day Türkiye’de 18 – 25 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek. 1 Hafta boyunca devam edecek olan Amazon Prime Day sayesinde Amazon.com.tr müşterileri binlerce ürüne indirimli olarak sahip olacak.

Amazon Prime Day’den Kimler Faydalanabilir?

Amazon‘un süper indirim günleri Amazon Prime Day‘den yararlanabileniz için Amazon Prime üyesi olmanız gerekli. Amazon Prime Day‘den sadece Amazon Prime üyeleri faydalanabilecek.

Nasıl Amazon Prime Üyesi Olunur?

Amazon Prime üyesi olabilmek için amazon.com.tr/prime adresini ziyaret edebilir ve Amazon Prime üyesi olabilirsiniz.

Amazon Prime Ücretli Mi?

Amazon Prime üyeliğine kayıt olduğunuzda Amazon Prime üyeliğini ilk 30 gün boyunca ücretsiz kullanabilir, daha sonra ise aylık (17.07.2022 tarihindeki güncel fiyat) 7,90₺‘ye Amazon Prime üyeliğine sahip olmaya devam edebilirsiniz. Amazon Prime üyesi olduğunuz sürece ücretsiz kargo ve bir çok ayrıcalık sizleri bekliyor olacak.

Amazon Prime Day Ne Zaman Başlıyor?

Amazon Prime Day 18 Temmuz itibariyle başlayacak. Yani bu yazının kaleme alındığı saatlerde Amazon Prime Day‘e bir kaç saat kalmış bulunmakta. Acele ederek Amazon Prime üyesi olun ve sizde indirimlerden 1 hafta boyunca yararlanın ! 🙂

Numan KARA

Merhaba, ben Numan KARA. NBlack Software geliştirici ismiyle kendi oyunlarımı geliştirerek Google Play ve AppGallery'de yayınlamaktayım. Aynı zamanda Ben Yazılımcı (www.benyazilimci.com) web sitesinde yöneticilik ve içerik üreticiliği yapmaktayım.

2 thoughts to “Amazon Prime Day’e Son Saatler!”

  1. Amazon Prime Day, indirimli alışveriş yapmak için her sene güzel fırsatlar sunuyor. Bu sene de umarım güzel indirimler ile kaliteli hizmet sunan Amazon’dan beklediğimiz ürünleri alırız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir