Reklam Politikası

Web Sitemizde Hangi Tür Reklamları Kullanıyoruz?

Adsense Reklamları:

Sitemizde Google Adsense reklamları kullanıyoruz. Sitemizdeki adsense tarafından yerleştirilen tüm reklamlar Adsense tarafından otomatik olarak yerleştirilmekte ve yönetilmektedir. Adsense tarafından yerleştirilen reklamların reklam vereni de adsense tarafından belirlenmektedir. Bu nedenle sitemizde adsense tarafından yayınlanan hiç bir reklama benyazilimci.com web sitesi kefil değildir. Benyazilimci.com web sitesi adsense tarafından yerleştirilen hiç bir reklamın ve reklam verenin güvenli olduğunu garanti etmez.

Adsense Dışı Özel Reklamlar:

Bazı durumlarda sitemizde adsense reklamları dışında reklamlar da kullanmaktayız. Bu reklamlar benyazilimci.com web sitesi yönetimi tarafından yerleştirilmekte ve yönetilmektedir. Bu reklamlar yerleştirilmeden önce reklam ve reklam veren incelenmekte ve bir sorun görülmediği taktirde web sitemize yerleştirilmektedir. Ne kadar inceleme yapsak da verilen reklamın ve reklam verenin güvenli olup olmadığı net olarak bilinemeyeceği için, benyazilimci.com web sitesi yerleştirilen hiç bir reklama kefil değildir. Benyazilimci.com web sitesi hiç bir reklamın ve reklam verenin güvenli olduğunu garanti etmez.

Benyazilimci.com web sitesi her iki türdeki reklamların da kefili değildir, reklamın ve reklam verenin güvenli olduğunu asla garanti etmez. Bu nedenle web sitemizde bulunan reklamlar üzerinden yapacağınız her işlemden sizin sorumlu olduğunuzu ve sitemize girdiğiniz andan itibaren bunu kabul etmiş olduğunuzu belirtmek isteriz.

Benyazilimci.com Web Sitesi Yönetimi

Son Güncelleme: 27.04.2021