Skip to main content

YouTube’da Açılan Video Nasıl Arka Planda Oynatılır ?

Merhaba arkadaşlar, bu yazımda sizlere telefondan YouTube üzerinden açılan bir videoyu YouTube’dan çıktığınızda veya telefonunuzun ekranını kapattığınızda da sürdürmeyi anlatacağım.

Bunun için ilk olarak telefonumuzdaki internet tarayıcımızdan www.youtube.com adresine girelim ve tarayıcımızın sağ üst tarafında bulunan üç noktaya tıklayarak “Masaüstü Sitesi” seçeneğine tıklayalım.

YouTube’da Açılan Videoyu Arka Planda Oynatma

Daha sonra izlemek istediğimiz videoyu sayfanın üst kısmındaki arama kısmına yazarak aratalım.

YouTube’da Açılan Videoyu Arka Planda Oynatma

Arattıktan sonra izlemek istediğimiz videonun üzerine tıklayarak videoyu tarayıcıda açalım.

YouTube’da Açılan Videoyu Arka Planda Oynatma

Artık tarayıcıdan çıkabiliriz (son kullanılan uygulamalar penceresinden kapatmadan). Tarayıcıdan çıktığınızda video duraklatılacaktır. Telefonunuzun bildirim ekranını açtığınızda videonun orada duraklatılmış olarak durduğunu göreceksiniz.

YouTube’da Açılan Videoyu Arka Planda Oynatma

Play tuşuna bastıktan sonra videonuz arka planda oynatılmaya başlayacaktır.

YouTube’da Açılan Videoyu Arka Planda Oynatma

YouTube’dan açılan videoyu arkaplanda oynatmak işte bu kadar kolay 🙂

Evet arkadaşlar, bu yazımızda “YouTube’da Açılan Video Nasıl Arka Planda Oynatılır ?” konusunu işledik. Yazımızı beğendiyseniz bunu yorum atarak belirtmeyi unutmayınız  🙂

Numan KARA

Numan KARA, NBlack Software geliştirici ismiyle Google Play'de android oyun ve uygulamalar geliştirmekte. Ben Yazılımcı ismi ile @benyazilimci instagram sayfasında ve www.benyazilimci.com web sitesinde yazılım ve teknoloji ile ilgili içerikler paylaşmaktadır.Kendisi NBlack Software ve NBlack Software'a bağlı diğer hizmetlerin (Ben yazılımcı instagram ve web sayfası) kurucusudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir