Türkiye’deki Güncel Corona Virüs Verilerini Gösteren Site Hizmete Girdi

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi bir kaç hafta önce bizim ülkemizde de ilk corona virüs vakası görülmüş ve çeşitli önlemler alınmıştı. Her geçen gün Türkiye’deki corona virüs verilerini ise akşam saatlerinde sayın sağlık bakanımız Dr. Fahrettin Koca’nın sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamalarla öğreniyorduk.

Bir kaç gün önce sağlık bakanlığı tarafından açılan bir web sitesinde Türkiye’deki güncel corona virüs verileri verilmeye başlandı. Artık vatandaşlar yine akşam saatlerinde içinde bulundukları günün corona virüs verilerini hem Dr. Fahrettin Koca’nın sosyal medya hesaplarından takip edebilecek, hemde sağlık bakanlığı tarafından açılan bu siteden öğrenebilecek.

Siteye girdiğimizde sayfanın sol tarafında o güne ait güncel verileri görebiliyoruz. Bu veriler Toplamda Yapılan Test Sayısı, Toplam Vaka Sayısı, Toplam Vefat Sayısı, Toplam Yoğun Bakım Hasta Sayısı, Toplam Entübe Hasta Sayısı, Toplam İyileşen Sayısı ve Bugünkü Test sayısı, Bugünkü Vaka Sayısı, Bugünkü Vefat Sayısı verilerini içeriyor. Sağ tarafta ise Türkiye Genel Corona Virüs Tablosu yer almakta.

Bu site her gün akşam saatlerinde yenilenmekte ve güncel veriler içermektedir. Unutmayın, en doğru ve güvenilir veriler bu siteden ve Dr. Fahrettin Koca’nın sosyal medya hesaplarından paylaşılan verilerdir.

Türkiye’deki Güncel Corona Virüs Verilerini Gösteren Web Sitesine Gitmek İçin Tıklayın.

Numan KARA

Merhaba, ben Numan KARA. NBlack Software geliştirici ismiyle kendi oyunlarımı geliştirerek Google Play ve AppGallery'de yayınlamaktayım. Aynı zamanda Ben Yazılımcı (www.benyazilimci.com) web sitesinde yöneticilik ve içerik üreticiliği yapmaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir